Мармурові підвіконня

Сучасні підвіконники з мармуру – це поєднання практичності, затишку і краси в інтер’єрі. Мармур має багату кольорову палітру і прикрасить будь-який інтер’єр, як класичний, так і сучасний. Підвіконня з мармуру поєднують в собі практичність і красу. У променях сонячного світла мармурові підвіконня придбають просто неповторний вигляд і наповнюють кімнату затишком і теплом. За рахунок нескінченного розмаїття малюнка натурального каменю кожен з таких підвіконь воістину унікальний, підкреслюючи індивідуальність і стиль як приміщення, так і його власника.

Догляд

Мармурові підвіконники прості у догляді, екологічні, довговічні і стійкі до впливів різного роду. Мармурові підвіконня прослужать Вам не один десяток років і при цьому не втратять свій первинний вигляд.

Встановлення мармурових підвіконників можлива для будь-якого вікна – як пластикового, так і дерев’яного. Зовнішній вигляд підвіконь з натурального каменю дозволяє комбінувати їх з іншими декоративними елементами, грати зі стилями і створювати дизайнерські шедеври.

Для того, щоб Ви могли орієнтуватися і порівняти ціни по виробництву мармурових підвіконників пропонуємо Вам:

1. Зробити самому ескіз, або виміряти довжину, ширину

2. Задати товщину (2 або 3 см)

3. Вибрати фаску

4. Вибрати камінь

5. Надіслати нам на почтову скриньку svitmarmuru@ukr.net всі дані.

Вас приємно здивують наші помірковані ціни, що є наслідком наявності у нас повного циклу обробки натурального каменю.