Travertino Yellow

Травертин Travertino Yellow
Сьогодні багато домовласників воліють в якості оздоблювального матеріалу для стін своїх осель натуральний камінь травертин.
Використання травертину як обробка дає можливість створити дизайн інтер’єру в романському стле, в стилях прованс, кантрі і хай-тек. Травертин (вапняний туф) – легка пориста гірська порода, натічні скупчення кальциту (CaCO3), відкладалися вуглекислими джерелами, пориста, майже безбарвна, за винятком жовтуватих залізистих вкраплень. Травертин широко використовується як декоративний і будівельний камінь.

Травертин не можна назвати твердою породою – він легко ріжеться дисковою пилкою. Це пояснюється тим, що травертини утворюється недалеко від поверхні, тому, на відміну від скельних порід, які не піддається стисненню і тектонічні зсуви, які провокують процеси рекристалізації і затвердіння породи.

Двома основними характеристиками травертину можна вважати щільність і забарвлення.
Щільність визначається тиском, яке виробляють вищележачі шари на нижні, і інтенсивністю нового осадження карбонату кальцію на вже сформовані шари.
Забарвлення. Велика частина травертинів має відтінок від світло-бежевого до горіхового. Більш темні травертини, такі як Travertin Classic, мають кращі технічні якості, вони здатні витримувати велике навантаження тертя, тобто потік руху, який можна порівняти з потоком для мармуру і навіть іноді граніту.