Стільниці з мармуру

Стільниця в ванній кімнаті

Для ванної кімнати мармурові стільниці не просто елемент стилю і розкоші – природна сила каменю стільниці з мармуру вносить гармонію в приміщення. Невипадково стільниці з мармуру використовуються при декоруванні ванних кімнат, адже вона забезпечить чистоту і гігієнічність поверхні, та позитивно впливатиме на здоров’я людини. Привнесіть екологічний матеріал в обробку інтер’єру, і у Вашій ванній кімнаті завжди буде сприятлива природна атмосфера.

Не менш цінною властивістю мармуру є те що камінь переносити температурні перепади. Виготовлена ​​з мармуру стільниця не втратить свій зовнішній вигляд довгі роки навіть при значних температурних навантаженнях.

Мармур володіє благородним, м’яким малюнком з переливаються відтінками кольору, який гармонійно вписується в інтер’єр будь-якої ванної кімнати.

Рекомендований догляд

У ванній кімнаті мармурові поверхні знаходяться в більшій безпеці, ніж на кухні, адже зубна паста, мило, шампунь не завдадуть багато шкоди. Для боротьби з мильним нальотом радять після кожного прийому душу протирати поверхню насухо. Під час чищення використовуються засоби без вмісту кислот, можливе застосування засобів на основі аміаку, але не часто. Рекомендують покривати мармур у ванній герметиком для захисту від утворення плям від води і мила. Відбілюючі засоби не використовуються, так як це може викликати ерозію.

Самий вибагливий клієнт, що піклується та дбає про здоровя своєї сімї, має знати, що стільниця для ванної кімнати з мармуру це не тільки вишуканість, краса та стиль а перш за все екологічний, практичний та довговічний камінь. Завдяки пластичності натурального матеріалу, стільниці з мармуру можна виготовити будь- якого розміру і будь-якої форми. Наші фахівці підберуть для вашої ванної кімнати кращий матеріал для виготовлення стільниці.

Стільниця в кухню

Мрія кожної панянки щоб інтер’єр її кухні доповнювала стільниця з мармуру. Стільниця з мармуру в кухні виглядає просто шикарно. У практичності мармурової стільниці ніхто не сумнівається. Ви запитаєте чи можна її подряпати? Можна, але вона прекрасно полірується і реставрується. Металевої кухонного сіточкою її не подряпати. При необхідності, через якийсь час можна стільницю переполірувати повністю і Ви отримаєте знову нову стільницю. З огляду на товщину каменю 3 см. переполірувати стільницю можна сотні раз.

Догляд

Мармурова стільниця в кухні потребує періодичного догляду в міру необхідності. Для догляду за мармуром є спеціальні просочення, які відштовхують бруд і вологу.

Мармур боїться агресивного середовища, причому це середовище повинно впливати на мармур певний час, а якщо Ви відразу протрете стільницю, то вона не постраждає. Стільниці з мармуру можуть бути будь-якої форми, довжини і ширини. Колірна гамма мармурових стільниць, дозволяє задовольнити будь-яку потребу.

Порада

На мармуровій поверхні, краще використовувати спеціальні килимки і дошки для нарізки овочів і м’яса. Такі захисні килимки можна використовувати на столах, де приймають гостей. Якщо ті розіллють вино, то він захистить мармурову поверхню.

Якщо ж з приводу мармуру у Вас виникли сумніви, тоді пропонуємо придивитися до стільниць з інших матеріалів для робочих поверхонь в кухні та стільниць у ванній. У них також є ряд переваг та недоліків.

Таким чином, залишилось нерозкритим питання цін на стільниці з мармуру. На ціну стільниці впливають багато чинників: довжина, ширина, форма, колір (мармур різних кольорів по різному коштує), наявність плінтуса і його висота, мийка накладна або з нижньої підклеюванням, тип обробки торця стільниці та плінтуса, з підклеюванням стільниця або без. З огляду на таку кількість умовностей дуже важко сказати скільки буде коштувати погонний метр мармурової стільниці.

Для того, щоб Ви могли орієнтуватися і порівняти ціни по виробництву мармурових стільниць пропонуємо Вам:

1.Зробити самому ескіз стільниці, або виміряти довжину, ширину

2. Задати товщину (2 або 3 см)

3. Вибрати фаску

4. Наявність плінтуса

5. Вріз мийки

6. Вибрати камінь

Надіслати нам на почтову скриньку svitmarmuru@ukr.net всі дані

Вас приємно здивують наші помірковані ціни, що є наслідком наявності у нас повного циклу обробки натурального каменю.