Мармур Emperador Dark

Мрамор Emperador Dark

Коричневий мармур Emperador Dark, Іспанія
Іспанська коричневий мармур Emperador Dark

Коричневий іспанська мармур Emperador Dark (Імперадор Дарк) – один з найпопулярніших видів мармуру в СНД. У світі існує безліч родовищ коричневого мармуру, але найпопулярнішим і часто використовуваним мармуром коричневого кольору є мармур Dark Emperador (темний імператорський) іспанського походження. Цей мармур ніколи не вийде з моди, а тому завжди затребуваний на ринку. Його популярність в якості оздоблювального матеріалу з кожним днем ??тільки зростає. Більшість людей мають уявлення про мармурі, як про білому камені, але мармур має набагато більше колірних варіацій. Одним з таких прикладів є іспанська мармур Emperador Dark. Мармур Emperador Dark іспанського походження має густий шоколадний забарвлення, місцями з’являються ледь помітні, безладно розташовані світлі прожилки кальциту. Класифікація мармуру, а відповідно і ціна мармуру Імперадор Дарк залежить від однорідності тону кольору, його щільності і кількості мінеральних включень.
Іспанська коричневий мармур Emperador Dark

Фактура і колір мармуру Emperador Dark дозволяють широко використовувати його в найрізноманітніших інтер’єрних рішеннях. Мармур Emperador Dark з Іспанії прекрасно поєднується з іншими мраморами, особливо красиво виглядають контрасное рішення, поєднання темного і світлого.

Теплий, шоколадний колір мармуру Emperador Dark (Іспанія) створює атмосферу комфорту і спокою, надає інтер’єру респектабельність і солідність. Коричневий мармур Імперадор Дарк використовується для виготовлення декоративних виробів, облицювання стін та оздоблення підлог.