Cappuccino 1

Бежевий мармур Cappuccino, Туреччина
Бежевий мармур Cappuccino є дивним за своїми властивостями матеріал. Його широко застосовують і в будівництві, і в зовнішній обробці, в облицюванні внутрішніх стін, виготовленні мармурових виробів: стільниць, ступенів, камінів, підвіконь і багато чого іншого.

Бежевий мармур Cappuccino відноситься до середньозернистими видам каменю, тому для облицювання зовнішніх стін його не рекомендують. Однак, при спеціальній обробці поверхні каменя за допомогою технологій, цей мармур можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю – ваннах, санвузлах, лазнях. До слова, мармур має антисептичні властивості, тому цвіль і грибок в санвузлі виключений!

Бежевий мармур, купити який ви зможете на нашому складі в будь-якій кількості, застосовується і для лікування різних захворювань. Він позитивно впливає на органи шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, а також серцево-судинної системи. Мармурові вироби в квартирі або в будинку підживлюють енергією людей, схильних до сильної стресом, роблячи позитивний вплив на психіку мешканців будинку.