Мармур Black Pearl, Турція

Black Pearl turk

Black Pearl, Туреччина

Чорний мармур Black Pearl добувають в Туреччині. Його можна сміливо назвати справжнім витвором мистецтва, створеного самою природою. Його строгий і елегантний колір чорного перлів зробить прекрасним будь-який інтер’єр.
Натуральний мармур використовується в будівництві і обробці вже протягом декількох тисячоліть. Його використовували для зведення античних храмів, для скульптур, а сьогодні його використовують в інтер’єрі. Завдяки декоративним і фізичними властивостями, він прекрасно піддається обробці і будь-які вироби з мармуру можуть претендувати на унікальність! Найчастіше чорний мармур використовують для підлоги, для виготовлення камінів і стільниць, а також для надгробків.

Чорний мармур Black Pearl, купити який можна на нашому складі, дивним чином підходить для будь-якого приміщення: як вітальні, так і ванної кімнати. Будь-який стиль інтер’єру зможуть урізноманітнити вироби з мармуру, навіть стиль “Прованс”.

Чорний колір мармуру Black Pearl утворюється в результаті домішок в складі бітуму і графіту. Однак, малюнок, білі прожилки в ньому визначаються не тільки домішками, а й напрямком, в якому відбувається розпил каменя. А остаточний малюнок проявляється вже після полірування слябів.