Карьер CREMA MARFIL COTO
Мрамор CREMA MARFIL – как выбрать?
01/06/2017

Камін – гаряче серце будинку. Споконвіку, центром людського життя є вогнище. Не кухня, спальня чи гардероб, а саме вогнище. І до наших днів нічого не змінилося. Навіть найяскравіший будинок, який дорого обставлений, але без тепла – це недовершений будинок. І не важливо яким чином обігрівається будинок – газ, електрика, сонячна чи будь яка інша енергія – живий вогонь завжди актуальний. На сьогоднішній день в умовах, які складаються у сфері теплової енергії, використання відновлювальних джерел тепла це дуже актуальна тема.

Що такє камін

Невеличке заглиблення у стіни з виходом для диму також можна назвати каміном. Та сучасний мармуровий камін це щось більше, ніж місце в будинку де можна розвести справжнє вогнище. Камін і в давнину був головним предметом у домі, місцем в якому ніколи не відмовиться посидіти справжня сім’я. Це окраса будинку, головна гордість вітальні і що найважливіше – джерело тепла у домі, оскільки сучасний камін це досить високотехнологічний пристрій.

Безпека використання каміну

Найперше – це безпека використання , закритий жаростійким склом вогонь стає повністю безпечним та контрольованим. Отже контролюючи вогонь ми отримуємо можливість здобути більше тепла використовуючи менше дров. Можливості сучасних закритих топок досягають ефективності до 90% проти 15-20% відкритих камінів. На сьогодні існує багато різних виробників топок та інформації яка замовнику не під силу розібратися де правда, а де звичайний рекламний хід для продажу свого товару. Часто люди обираючи топку самостійно – помиляються у виборі, а топка в принципіє головна деталь без якої камін – не камін, а головний біль господарів будинку і даремно викинуті гроші. Отже для правильного вибору каміна для свого будинку потрібно відповісти собі на наступні запитання(від відповіді на ці запитання буде залежати в першу чергу ціна каміна):

1) Яку задачу я ставлю перед каміном – повноцінне опалювання будинку
2) Аварійно-резервний варіант отримання тепла на весь будинок у випадку відключення електрики чи аварії котла
3) Обігрів вітальні та інших кімнат
4) Декоративний елемент що прикрашає кімнату

Технічні умови

Наступне важливе питання – Чи є у Вашому домі димохід? Це окрема і дуже болюча тема, на яку замовники звертають найменшу увагу. В наслідок цього замовники в 8-ми з 10 випадків мають з цим проблему(особливо в новобудовах), і часто буває так що ціна переробки димоходу настільки висока, що замовники відмовляються через це ставити камін. Насправді димохідний канал – це важлива і не проста інженерна конструкція, вона потребує окремого розрахунку та особливої уваги при її виконанні.

Проектування каміну

На жаль не правильно зроблений димохід, та неправильно змонтований камін – найпоширеніші помилки, які допускають люди при самостійному монтажі каміна. Безкоштовні консультації з Інтернету несуть в собі тільки загальні відомості і ніяким чином не враховують особливості саме Вашого будинку і інших зовнішніх чинників які впливають на роботу каміна. Без врахування всіх умов в сукупності, саме Ваш камін стане причиною розчарування і розбитих надій.
Задимлення приміщення, погане згоряння дров, неефективний обігрів приміщення, неможливість утримання зовнішнього вигляду каміна у належному стані, тріщини на обліцовці каміна і стінах, а з часом навіть пожежа – все це буде присутнє у Вашому каміну, якщо він не буде змонтований належним чином та приєднаний до відповідного димоходу. При таких неправильних умовах встановлення навій найкраща і найдорожча топка не забезпечить Вам комфорту. Бо саме від монтажу професіоналом, від його вміння та досвіду залежить чи отримаєте Ви те, за що заплатите гроші. Навіть найкращий проект – це тільки намір, а результат залежить від виконання…

15 річний досвід у сфері будівництва кахельних печей і відкритих камінів дозволив нам з 2000 року перейти до монтажу камінів із закритими топками. Навчання і стажування наших монтажників у Німеччині та Польщі дозволяє впевнено почуватися на будь якому об’єкті незалежно від складності. Ми самі проектуємо каміни, визначаємо технічні умови і узгоджуємо дизайн. Великий досвід роботи дозволяє виконати монтаж в найкоротший термін, постійна наявність всіх комплектуючих на складі дозволяє швидко прийняти рішення при виникненні будь-якої проблеми під час монтажу.

Інспекція димоходу і рекомендації по усуненню недоліків входять в стандартний набір послуг при проектуванні каміна. Для монтажу ми використовуемо як класичні технології, так і найсучасніший матеріал і сучасні технічні рішення. Використання сучасних технологій і технік, які використовуються в Європі дозволяють нам створювати сучасні економічні опалювальні системи які забезпечать Вашу оселю теплом, затишком і зекономлять Ваші кошти.

Залишити відповідь