Каміни з мармуру

На вогонь можна дивитися годинами. Це як раз той час, коли можна відпочити, розслабитися і подумати. Це можна втілити в реальність не тільки біля багаття в літній теплий вечір, але і вдома. Як? У цьому вам допоможе камін з мармуру.
Популярність камінів у наш час постійно зростає. Цьому є чимало причин. Головна з них, на наш погляд, це прагнення уникнути гнітючої типової одноманітності квартир, та будинку а також бажання зробити інтер’єр свого житла затишним, привабливим і оригінальним. Але при цьому багато хто чомусь дотримуються думки, що будувати каміни з мармуру дуже складно і клопітно. З теперішніми новітніми технологіями та підходами до побудови, монтажу, дизайну, оригінальності та індивідуальності каміна – це стає можливим і ніби маленьким святом у Вашій оселі. Довірте цю проблему професіоналам і камін прослужить Вам довгу службу.
Ви можете замовити абсолютно безкоштовно виїзд наших фахівців на об’єкт, які проведуть ретельні заміри, нададуть консультації по димохідно – вентиляційнїй системі, поєднавши з Вашими побажаннями, що до розташування, застосування, та дизайну каміна. Наші фахівці можуть не тільки оздобити Ваш камін, але і його збудувати, та допомогти у виборі та придбанні камінної топки.
Практика по виготовленні камінних порталів та монтажу, у нас налічує подад 10 років.

Наші роботи мандрують усіма західними районами України, Закарпаттям та Прикарпаттям.
Ми пропонуємо великий асортимент та каталог робіт. Але право вибору завжди залишається за Вами.
Кожний з наших клієнтів має змогу спроектувати та обрати свій особистий та неповторний по дизайну камінний портал. Класика, хай-тек – Ми намагаємось як відокремлювати так і поєднювати не поєднуване.

За Вами залишається обрати мармур.
Велика перевага чому Ви маєте обрати саме Нас, полягає в тому, що Ми не купуємо мармур, він є у нас на складі. І тому це пришвидшує час виготовлення Вашого замовлення, та дозволяє нам запропонувати Вам демократичну ціну на вироби. Також Ви можете у нас замовити і інші вироби з мармуру, такі як: підвіконня, стільниці для ванни та кухні, мармурові сходи та інше.
Ваш Камін не тільки служитиме додатковим джерелом тепла в квартирі та будинку, але і завдяки красивому декору і грамотному розташуванню стане головною прикрасою в оселі.

Галерея робіт: